KOSZYK JEST
PUSTY

695594612

biuro@mmprint.eu

Technologia

Druk cyfrowy

 

Szybkie realizacje i druki niskonakładowe wykondruk-cyfrowyujemy w najnowocześniejszej technologii druku – technice cyfrowej, którą rozwijamy od 2010 roku. Jakość i niezawodność osiągamy dzięki zastosowaniu najnowszych maszyn drukujących w kolorze: Konika Minolta C7000 (czwarta generacja maszyn, pracuje u nas od kwietnia 2014) i Konica-Minolta BIZHUB 951 do druku czarno-białego.
Nasze systemy do druku cyfrowego zadrukowują bardzo szeroką gamę grubości surowców 80 – 350g. Posiadają automatyczny dupleks i w przypadku urządzeń kolorowych są kalibrowane. Sprawność tych urządzeń powoduje, że standardowy czas realizacji usługi przy prostej obróbce introligatorskiej to 24h. Możliwe są terminy ekspresowe. Najlepsze zastosowania dla tej technologii to: wizytówki, zaproszenia, dyplomy, certyfikaty, naklejki, ulotki, plakaty, materiały konferencyjne, książki, okładki i naklejki CD, foldery w małych nakładach, menu, kalendarze, druki personalizowane i fotoprodukty.

 

Druk offsetowy

 

druk-offsetowyDruki reklamowe, opakowania i etykiety produkcyjne realizujemy w technice offsetowej. Wykorzystujemy park maszynowy pozwala na dużą wszechstronność i elastyczność w doborze materiałów, ich sposobie zadruku i wykończenia finalnego.
Drukujemy na maszynach jedno i pełnokolorowych Nasze doświadczenie sprawiają, że wykonujemy druki o bardzo dobrej jakości. Najlepsze zastosowania dla tej technologii są dość oczywiste, ale polecamy ją przy realizacji większych nakładów druków takich jak: foldery, katalogi, wydawnictwa, ulotki, teczki, plakaty, opakowania, etykiety, kalendarze.

 

 

Druk wielkoformatowy

 

druk-wielkoformatowyReklamy do ekspozycji zewnętrznej (banery, folie, siatki), reklamy wewnętrzne: rollupy, ścianki, standy oraz postery, tapety, obrazy na canvasie drukujemy na ploterze ekosolwentowym. Do nadruku na materiałach sztywnych (pcv, szkło, drewno) wykorzystujemy ploter drukujący w technologii UV.

 

 

 

 

 

 

Tampodruk

 

tampodrukZnakowanie materiałów reklamowych i innych przedmiotów przestrzennych z tworzyw sztucznych i metali wykonujemy techniką tampodrukową.
Technika ta umożliwia nadruk na przedmiotach o skomplikowanym kształcie. Nadruki wykonujemy na urządzeniach dwukolorowych. Najlepsze zastosowania to nadruk na: długopisach, otwieraczach, opaskach, klipsach, kostkach notesowych, pudełkach, piórnikach, najróżniejszych materiałach reklamowych.

 

 

 

 

Introligatornia

 

introligatorniaKażdy z wydrukowanych materiałów zostaje wykończony do postaci gotowego produktu w naszej introligatorni. Do tych czynności wykorzystujemy automatyczną linię do opraw broszurowych DUPLO, półautomaty do oprawy klejonej i linie do oprawy twardej.
Ponadto używamy maszyny: laminatory, bigownice, bindownice, wiertarki do papieru, złociarki, sztance i inne. Materiały reklamowe, składamy, bigujemy, wykrawamy, tłoczymy. Najlepsze zastosowania: książki, katalogi, teczki, wobblery, standy, hangery, kalendarze.

 

 

 

Pracownia graficzna

 

pracownia-graficznaProjektowanie graficzne, skład komputerowy, naświetlenia CTP i CTF, opracowanie dostarczonych projektów wykonujemy w pracowni komputerowej.
Talent i doświadczenie naszych grafików pozwalają sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. W naszej pracowni realizujemy: projekty logotypów, identyfikacji, składy katalogów, folderów, ulotek, wydawnictw, opracowania wykrojników, elementów ekspozycyjnych.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl